Společnost Agroforest s.r.o. staví při realizaci zakázek pro vlastníky lesů na téměř 30-ti leté zkušenosti v poskytování komplexních služeb v oblasti lesnictví. Současně se však snažíme implementovat nové poznatky, používat vyspělou a moderní techniku, učit se a neustále inovovat naše technologie. Dále v této oblasti společnost zajišťuje v souladu se zákonem 289/1995 Sb. (Lesní zákon) výkon funkce odborného lesního hospodáře (OLH). Na základě rozhodnutí MěÚ Bruntál je držitelem licence k činnosti odborného lesního hospodáře.

Pěstební činnost

V oblasti pěstební činnosti zajišťujeme širokou škálu služeb počínaje přípravou půdy pro obnovu lesních porostů, vyklizování a drcení klestu, zalesňování, ochranu kultur proti hmyzím škůdcům, zvěři a buřeni, stavbu oplocenek, prořezávky a výchovu mladých lesních porostů. Kvalifikovaný personál dává záruku odborného provádění služeb při hospodaření v lesích.

Těžební činnost

V rámci těžební činnosti disponujeme nejvyspělejší technikou v této oblasti. Jedním harvestorovým výrobním uzlem značky John Deer a odvozní soupravou značky MAN. Mimo to vlastníme speciální lesnické traktory a univerzální kolové traktory s vyvážecí soupravou pro přibližování dříví sortimentní metodou. Těžební činnost realizujeme buď jako službu nebo včetně výkupu dříví.

Doprava surového dřeva

Dopravu surového dřeva realizujeme vlastní odvozní soupravou. Jsme schopni přepravovat dříví v celých délkách nebo jednotlivé sortimenty.

Poptávka

Cookies

Stránky Agroforest potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“. Více se o cookies dočtete zde.