Ubytování u Slezké Harty

Firma Agroforest, s. r. o. pro Vás připravila apartmán v malebné obci Nová Pláň. Obec se nachází v podhůří Nízkého Jeseníku, v zátoce vodní nádrže Slezská Harta.

Jedná se o samostatný, čtyřlůžkový apartmán. Skládá se z předsíně, kuchyně s jídelním koutem, 4 lůžkového pokoje a koupelny s WC. Součástí kuchyně je plně vybavená kuchyňská linka vč. dvouplotýnkového indukčního vařiče, lednice s malým mrazákem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. V pokoji je 1 dvoulůžková postel, 2 jednolůžkové postele, kožená sedačka, konferenční stolek, TV + SAT. Na apartmánu je samozřejmě Wi-Fi připojení zdarma.

Objednávky je možno zasílat přes objednávkový formulář. Ceny jsou stanoveny aktuálně platným ceníkem pro daný rok.

Obsazenost

Rezervační formulář

Ceník

Adresa provozovny a telefony

Apartmán
Kalužová Jana Adresa: č.p. 26, 792 01 Nová Pláň Telefon: +420 724 444 760 Email: sekretariat@agroforest.cz

Rozhledna Velký Roudný

Odkaz na web

Rozhledna na Velkém Roudném (Národní přírodní památka sopečného původu) v Nízkém Jeseníku byla postavena v roce 2007. Stavět se začalo v červnu 2007. Na stavbu se spotřebovalo 18 tun modřínového dřeva. Opracované desky se nejprve navrtaly a celá konstrukce se naplocho smontovala v továrně. Na místě se pak jednotlivé části postavily s pomocí jeřábu a přeplátováním spojily na sebe. Slavnostně byla otevřena v sobotu 27.10.2007. Hlavním investorem byla obec Roudno a mikroregion Slezská Harta. Jde o 20 metrů vysokou dřevěnou konstrukci na betonových základech s krytou vyhlídkovou plošinou na vrcholu. Rozhledna shlíží z Velkého Roudného na kraj kolem přehrady Slezská Harta. Z rozhledny je výhled na hřeben Hrubého Jeseníku, na Nízký Jeseník, Krnovsko, Opavsko, Beskydy a Oderské vrchy.

Cyklostezka okolo Slezské Harty

Odkaz na web

Projeďte se na kole krajinou okolo Slezké Harty, místy připomínajícími zaniklou těžbu nerostných surovin, dávno vyhaslé sopky či dvě významné přehrady na jedné řece Moravici.

Aquapark Bruntál

Odkaz na web

Wellness centrum Bruntál není zcela klasický plavecký areál. V bazénech narazíte na zajímavost v podobě slané vody. Slaná voda je v bazénech použita především díky jejich antiseptickým účinkům. Bazénová voda nezpůsobuje pálení očí a plavec má příjemně lehký pocit.

Areál je vhodným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin. Návštěvníci mají v tomto moderním zařízení možnost výběru mezi relaxačním pobytem či sportovními aktivitami.

K občerstvení návštěvníků uvnitř bazénové haly slouží tzv. mokrý bar, který je přístupný v plavkách. Ostatní návštěvníci se mohou občerstvit v restauraci v přízemí, kde je mimo jiné i fitness centrum.

Koupaliště Nová Pláň

Odkaz na web

Přímo v obci Nová Pláň se naleznete útulné koupaliště s občerstvením, příjemným posezením, dětským bazénem a atrakcemi pro děti.

Penzion U jelena

Odkaz na web

Nabízíme ubytování u Slezské Harty v podhůří Nízkého Jeseníku. Na břehu přehrady, uprostřed malebné obce Nová Pláň najdete Penzion U jelena. Obklopen krásnou přírodou je to ideální místo pro pěší i cyklo-výlety, víkendové pobyty, rybaření i rodinnou dovolenou po celý rok.

Půjčovna lodí Nová Pláň

Odkaz na web

V obci Nová Pláň si můžete zapůjčit lodě a šlapadla pro výlety po Slezské Hartě, které zpříjemní Vaši letní dovolenou.

Cookies

Stránky Agroforest potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“. Více se o cookies dočtete zde.